Contact Center

0 800 30 5555
* безкоштовно по Україні

 

Головний офіс

м. Київ
01024, вул. Пушкінська, 42/4

map Відділення
та банкомати

Головна / Новини

Новини

15 липень 2021

До уваги користувачів!

 

У зв'язку із проведенням технічного обслуговування сервіси КНЕДП АТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" можуть бути тимчасово недоступними.

Період проведення робіт: з 10:15 до 12:15 17 липня 2021 р. та з 16:30 до 17:00 18 липня 2021 р.

 

Перепрошуємо за тимчасові незручності!

11 грудня 2020

Шановні колеги!

Раді повідомити, що АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» набув статусу Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. Разом з цим Банк отримав можливість пропонувати послуги кваліфікованого електронного підпису (КЕП) як зовнішнім Клієнтам, так і використовувати їх у своїх бізнес процесах для внутрішніх клієнтів-співробітників, згідно чинного законодавства та у відповідності до європейських телекомунікаційних стандартів.

 

Повний текст новини на сайті Центрального засвідчувального органу - https://czo.gov.ua/news-details?id=541

 

Після підготовчих технічних робіт першими зможуть отримати ключі співробітники Банку, які використовують КЕП у своїх бізнес-процесах (Медок, Звітність НБУ, Вчасно та ін.). Задля забезпечення безперервності процесів просимо використовувати новий КЕП нашого Центру як основний, при цього зберігаючи існуючий КЕП зовнішнього центру декілька місяців в якості резерву. Тільки після того, як переконаємось в стабільній роботі, будемо поступово відмовлятися від КЕП зовнішніх центрів сертифікації.

 

Клієнти банку зможуть отримати КЕП по мірі готовності наших систем згідно проектних планів.

09 грудня 2020
На виконання частини восьмої статті 30 Закону України «Про електронні довірчі послуги», пункту 3 розділу IV Порядку ведення Довірчого списку, затвердженого наказом Міністерства цифрової трансформації України від 08 липня 2020 року № 104, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 липня 2020 року за № 719/35002, у зв’язку із поданням Засвідчувального центру до Довірчого списку внесено відомості про нового надавача кваліфікованих електронних довірчих послуг АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" (далі – Надавач) та кваліфіковані електронні довірчі послуги, які надаються Надавачем. Також до Довірчого списку додано чотири кваліфіковані сертифікати відкритих ключів, сформовані Засвідчувальним центром, які Надавач використовуватиме для надання відповідних кваліфікованих електронних довірчих послуг, та які відповідають таким послугам: Кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки – один сертифікат за міжнародним алгоритмом RSA та один сертифікат за алгоритмом ДСТУ. Кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження кваліфікованої електронної позначки часу – один сертифікат за міжнародним алгоритмом RSA та та один сертифікат за алгоритмом ДСТУ.
27 червень 2020
27 червня 2019 року банк отримав Атестат відповідності. Цей Атестат підтверджує відповідність вимогам законодавства комплексної системи захисту інформації надавача електронних довірчих послуг Креді Агріколь Банку. Атестат відповідності надає можливість створення повноцінного кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (КНЕДП, раніше АЦСК - акредитований центр сертифікації ключів). Це дозволить забезпечити клієнтів і співробітників банку кваліфікованим електронним підписом, який можна використовувати в розрахункових та інших операціях в якості підпису на електронних документах.